יום ראשון, 21 באוגוסט 2016

על ארנבונים ויעוד בחיים

אז מה בכלל אני עושה פה כל היום? 

או: על ארנבונים ויעוד בחיים


היוש!

אז אחרי שהכרנו לעומק ואתם יודעים עליי כמעט הכל, אני יכול כבר לספר לכם שאני הארנבון חופש הרביעי שאמא גידלה ב-10 השנים האחרונות.

כל אלה שהיו לפניי היו נחמדים ומופלאים. אין בכך ספק, אבל אם תשאלו אותי - קצת נחמדים מדי. רק פינקו את אמא כל הזמן ולא הביאו שום תועלת אמיתית.

מהרגע שאמא הצילה אותי, אני הבנתי מהר מאוד שיש לי פה שליחות.

אני לא סתם עיניים יפות.

אני אעזור לאמא בכל הדברים שהיא מתלוננת עליהם.אז כששמעתי שהיא כל הזמן מתלוננת שהיא חייבת לנקות את ארגז הצעצועים בקליניקה שלה, ולא מצליחה לפנות לזה זמן - עליתי בשקט על הארגז ועשיתי צרכים על כלללללל הצעצועים שם. ומה קרה? אמא פינתה את כל הבוקר וניקתה, כיבסה וסידרה.

טאדאם - בדיוק כמו שתמיד רצתה!!


כששמעתי שהיא מתלוננת שהיא 'נדבקת' לספה ולא מספיקה לעשות עוד דברים במשך היום - עשיתי מלא פיפי על הכריות של הספה ויומיים הכל היה בכביסה ולא היה לאמא איפה לשבת.

טאדאם!!!

כשאמא התלוננה שהיא צריכה דחוף לסדר את השולחן בסלון שמלא ניירות מכל עבר - בשקט בשקט עליתי בשעת בוקר מוקדמת על השולחן והתחלתי לכרסם בקול את הדפים שהיו שם. אמא רצה מהר ובשנייה אחת מצאה לכל הניירת מקום אחר!

טאדאם!

אמא לפעמים אומרת שאין לה כבר כוח, אבל אני חושב שעמוק בלב - היא יודעת שזה הכל אך ורק לטובתה.אבל רגע גזר. לא הבנו...אז מה בעצם הייעוד שלך פה?

או. טוב ששאלתם.

הייעוד שלי הוא ללמד אנשים להסתכל על החיים מזוית קצת אחרת. אנשים כאלה שנסחפים בחיי היום יום שלהם, ולא מבינים שהם עוצרים את עצמם מלהיות במקום שבו רצו להיות...
(נו, כמו אמא. שלא הבינה שאפשר להשיג בקלות את מה שרצתה להספיק, ובמקום זה - רק הייתה מתוסכלת כל הזמן. לא בזבוז?!?).ועכשיו אני שואל אתכם. בכנות ומכל הלב - יש דרך יותר טובה ללמוד על החיים - מאשר דרך עיניו של ארנבון שהוא גם צ'ארמר, כמוני?!
(והעובדה שאני במקרה מטפל רגשי מדופלם - היא רק בונוס. סתם שתדעו).

יאללה, הלכתי לנוח.
מחר יש לי עוד הרבה עבודה.

אבל כדי שלא תתגעגעו - נתראה בינתיים באינסטגרם או בפייסבוק...
ביוש!

12 תגובות:

 1. הוא כל כך מתוק וחכם.... מחכה כבר לפגוש אותו IN PERSON

  השבמחק
 2. גזר יקר, איזה ארנבון מתחשב אתה. כל הכבוד על כל המאמצים העילאיים שאתה עושה כדי לעזור לאמא להשיג את המטרות שלה. המשך כך.....

  השבמחק
 3. וואו מדליק ושונה, מקסים

  השבמחק
 4. מדליקקקק..
  רעיון מהמם. אהבתי את זוית הראיה

  השבמחק