יום ראשון, 28 באוגוסט 2016

מחשבה בוראת מציאות קיימתהיוש!

היום רציתי להתחיל לדבר אתכם על איך המחשבות והאמירות שלנו, יכולות לגרום לזה שדברים יתחילו להסתדר כמו שרצינו.

כן, זה נשמע קצת מוזר, אני יודע. כי הרי כולנו חושבים כל הזמן על להיות מיליונרים, או מינימום איזה movie stars וזה הרי אף פעם לא קורה, נכון?

אבל קחו לדוגמא את מה שקרה אצלנו בבית השבוע...

כולם תמיד צוחקים על האוזניים הענקיות שלי, אבל הם לא מבינים שהן הסופר פאוור שלי
בעזרתן אני לא רק שומע כל מה שמדברים - אלא אפילו את מה שאנשים חושבים!!! הייתם מאמינים?!? 


בזכות האוזניים שלי, שמעתי את אמא מסתובבת בבית ב-6 בבוקר באחד מימות השבוע, ומתלבטת אם לחזור לנמנם קצת. לנמנם?!? ומה עם המדפים בארון שכל הזמן מעצבנים אותה והיא אומרת שאין לה זמן לסדר?!? 

מיד סופר-גזר נכנס לפעולה!! 

קפצתי על הכיסוי של ארגז הצעצועים בקליניקה (שאמא שמה כי אני הורס את הצעצועים...בשביל שהיא תנקה ותסדר - כאילו דא!!) 
ומשם, הפלתי את הבית המקסים שאחת המטופלות הכינה לאוגרים, והתחלתי ללעוס אותו. אמא - ששמעה רחש מוזר - רצה מיד (נו, היא כבר מכירה אותי), ומה קרה?? בזכות זה - התעוררה לחלוטין. 

אמא כבר הבינה שלחזור לישון זה סתם מיותר. היא הרי גם ככה כבר עירנית לגמרי. ואז חיש מהר פתחה את הארון, סידרה ואירגנה הכל. בדיוק כמו שתמיד רצתה. 
טאדאם!!!!!ביום אחר הערתי אותה ב- 6 בבוקר, כי אני כל הזמן שומע אותה מתלוננת שהיום שלה קצר מדי והיא לא מספיקה כלום. ולא הבנתי למה היא כועסת עליי ש"יום שבת היום". אין לי מושג מה היא רוצה ומה זה יום שבת. 
אבל בסוף היום - היא ניגשה אליי ואמרה לי תודה. היא סיפרה לי שהספיקה היום כמעט את כל רשימת המטלות שלה. והכל הכל - בזכותי!עכשיו נשאלת השאלה היחידה ההגיונית "אבל גזר - מה עושה מי שאין לו ארנבון פלא כמוך בבית, שמגשים את כל המחשבות?"

או. טוב ששאלתם! 

ישנן הרבה תיאוריות - מתחומים שונים - שמדברות על הכוח שיש למחשבות שלנו. אפשר להסתכל על זה ברמה רוחנית, ברמה פיזיקלית (שעל רמה זו מתבססות הרבה מהתיאוריות הרוחניות בנושא) ואפשר כמובן גם לראות את זה ברמה הפסיכולוגית (נכון שאתם מדמיינים אותי עם משקפי ראייה כשאתם קוראים אותי מסביר את זה? תודו)

בסופו של דבר - המשמעות של כל התיאוריות זהה. תדאג לחשוב על הדברים כמו שאתה רוצה שהם יהיו, כאילו והם כבר כך. וזה יגיע.

הפסיכולוגיה תגיד שזה בזכות העובדה שהעלית את זה לרמה המודעת שלך ואתה עכשיו, במודע או שלא, מתכוונן לשם. התיאוריות הרוחניות והפיזיקליות ידברו על כך שדומה מושך דומה. וגזר אומר - מה זה משנה? העיקר שזה מגיע.

לא ככה?! בפוסטים הבאים אספר לכם מה צריך לעשות כדי להצליח ולהיות מאושרים יותר, כי כל מי שאי פעם פגש ארנבונים יודע שאנחנו מחזיקים את הסודות הכי כמוסים בדרך אל האושר...ובינתיים - אלה שיעורי הבית שלכם (ויהיה בוחן פתע, אז כדאי שתשקיעו):

נתראה בפוסט הבא!

3 תגובות:

 1. תשובות
  1. ותודי שאת כבר מרגישה הרבה יותר טוב 💜

   מחק
  2. ותודי שאת כבר מרגישה הרבה יותר טוב 💜

   מחק